Aadress ×
Soovitavad tööd ×
/ Hanked / Fassaad / Pärnu linn, Papli tn 32 korteriühistu
08.09.2020
30.09.2020
41 korda
Info maja kohta
Pärnu linn, Papli tn 32 korteriühistu

Papli 32, Pärnu, Pärnu maakond, Eesti

120255319
2004
450
2
1
30959B67-A4D4-47B3-8B21-36E2B6027B14.jpeg A8995632-8641-4066-899D-4CA652FDB1FB.jpeg B011C680-CEBC-4A8D-A5B8-0A250E6272B7.jpeg DD52F9F2-942E-4839-8DD7-7956A12D1BDA.jpeg
Hoone põhifassaadilt tuleb eemaldada kõik mustus ja hallitus, kohtparandused, värvimine. Hoone esipoole fassaadi renoveermistööd hõlmavad endas olemasolevate fassaadiplaatide demonteerimist, tuuletõkke plaatide asendamist uutega (VKL 13mm või KNAUF tuuletõkke plaat 9 mm, kõikide vuukide hermetiseerimine on kohustuslik!), soojustusmaterjali kontrolli ja vajadusel väljavahetamist; sõrestiku paigaldamist (alumiiniumprofiil või immutatud laudis) ning uute plaatide paigaldamist (nende kinnitamiseks tuleb kasutada tihenditega fassaadikruvisid).
Teenuste valik
fassaadikatete paigaldus
krohvimine
värvimine
rõdude ja rõdupiirete renoveerimine
1. Piirdekonstruktsioonid (rõdud) - rõdude piirded on avariilises seisukorras. Tuleb demonteerida amortiseerunud OSB plaadid koos puitkarkassiga. Piirete metallkonstruktsioon tuleb roostest puhastada ja katta korrosioonitõrje vahendiga. Väljapoole paigaldada uued fassaadiplaadid (näiteks KNAUF Aquapanel Outside või analoog), millele võib hiljem kanda dekoratiivkrohvi. Kohtadesse, kus plaadid ühinevad fassaadisoojustusega, tuleb paigaldada deformatsiooniprofiilid. Hinnapakkumuse esitajal palume eraldi välja tuua hind rõdudele uute raamideta klaasimissüsteemile. Ühtlasi esitada pakkumus akendel olevatele metallpiiretele (peavad vastama tüübile: keskkonnalass C4); 2. Fassaad - hoone põhifassaadilt tuleb eemaldada kõik mustus ja hallitus, kohtparandused, värvimine. Hoone esipoole fassaadi renoveermistööd hõlmavad endas olemasolevate fassaadiplaatide demonteerimist, tuuletõkke plaatide asendamist uutega (VKL 13mm või KNAUF tuuletõkke plaat 9 mm, kõikide vuukide hermetiseerimine on kohustuslik!), soojustusmaterjali kontrolli ja vajadusel väljavahetamist; sõrestiku paigaldamist (alumiiniumprofiil või immutatud laudis) ning uute plaatide paigaldamist (nende kinnitamiseks tuleb kasutada tihenditega fassaadikruvisid); 3. Aknaplekid - Fassaadi remondi käigus tuleb asendada aknaplekid. Aknaplekkide alla tuleb paigaldada hüdroisolatsioon ning tihendada aknaplekkide ja -palede ühenduskohad. 4. Katus - fassaadi remonditööde käigus tuleb remontida parapett, paigaldades sellele tormiplekid, ning kontrollida ventilatsiooni olemasolu läbi parapeti. Rõdude kohal olevate hüdroisolatsioonikatte kahjustatud osad tuleb avada, et kontrollida, kas isolatsioon võib niiskusest kahjustatud. Väljaulatuvad katuse tüüblid tulevad asendada uutega, paigaldades nendesse kohtadesse täiendava hüdroisolatsiooni kihi. Katuseluuk tuleb puhastada roostest ja töödelda korrosioonitõrje vahendiga. Kontrollida ja vajadusel vahetada tihendid. Katuselt tuleb eemaldada mittetöötavad soojaseadmed. Töötavate alla tuleb paigaldada niiskusekindel vineertahvel, mis omakorda on kaetud ruberoidi kihiga. Soojaseadmete torude läbiviigud tuleb teha hermeetilisteks, ideaalis asendata uute karpidega. 5. Elektrisüsteem (katusel) - küttekaabli ühendus tormilehtritega tuleb teha ohutuks, elektri- pistikuid kasutamata.
on digitaalselt
2020 / 2021
omavahendid
laen
Dokumentide hulka on lisatud ka hinnapäring ja Microsoft Excel failiformaadis pakkumustabel, millel palume hinnapakkumuse esitaja ära täita halliks värvitud alad. Hinnapakkumuse esitaja võib hinnapakkumuse esitada ka enda blanketil.
Kontaktandmed Kontaktandmete nägemiseks logi sisse.
Küsimused
Selle hanke kohta ei ole ühtegi küsimust.
Küsimuse esitamiseks logi sisse.

Sinu pakkumised

Pakkumise tegemiseks logi sisse.